Loading Posts...

Українські спортсменки здобули «бронзу» на Чемпіонаті світу з художньої гімнастики

Українські гімнастки посіли третє місце у групових вправах на Чемпіонаті світу з художньої гімнастики у Болгарії.

Про це повідомляє прес-служба Федерації гімнастики України.

У неділю, 16 вересня, на світовій першості з художньої гімнастики у двох фіналах розіграли останній комплект медалей.

«Нагадаємо, вчора українки у складі Анастасії Возняк, Валерії Ханіної, Валерії Юзьвяк, Ліани Межирицької, Аліни Бихно і Тетяни Довженко кваліфікувалися в обидва фінали. На жаль низка помилок у вправах з 5 обручами не дозволила нашим граціям боротися за медаль (7 місце)», — йдеться у повідомленні.

Проте у групових вправах з трьома м’ячами і двома скакалками українки завоювали бронзові нагороди. Кращі оцінки отримали лише представниці Італії (1 місце — ред.) та Росії.

У федерації нагадали, що останні медалі Чемпіонату світу, здобуті українськими гімнастками у групових вправах, — «бронза» з 10 булавами на турнірі в Києві у 2013 році.

Відео виступу українських гімнасток:

Як повідомлялося, український гімнаст Радівілов виграв «срібло» Чемпіонату Європи.

У серпні українські спортсменки перемогли у змаганнях із синхронного плавання на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту.